Lavazza Super Crema

 
Pražená zrnková káva. Směs Arabiky (60%) a Robusty (40%). Káva určená pro pákové, automatické a moka kávovary.
Dostupnost Skladem
Varianta
423 Kč
   
Kategorie Italské kávy
 
Charakteristika kávy Lavazza Super Crema
 
Středně pražená zrnková káva Lavazza Super Crema je vynikající kávová směs mnohých odrůd Arabiky pocházejících z Brazílie, Indie a Kolumbie a Robusty z Indonésie a Vietnamu. Diky této jedinečné kombinacikáva v šálku překvapí sametovou krémou a perzistentním aroma. V hořko kyselkavé chuti převládají tóny medu a sušeného ovoce. Ideální na přípravu jemného espressa pro zpříjemnění chvil odpočinku.
 
O pražírnách kávy Lavazza Super Crema
 
Lavaza je společnost, která se zaměřuje na pražení, distribuci a prodej kávy a výrobu kávových automatů a kapslových kávovarů.
V roce 1895 ji založil Luigi Lavazza a sídlí v italském městě Turín. Původně začínala jako malá rodinná firma, dnes tuto značku znají kávičkáři na celém světě protože působí ve více jak devadesáti zemích světa. V konkurenčním světě kávového byznysu se prosadila díky inovacím a využití síly reklamy a marketingu. Lavazza vybírá jen ty nejlepší kávová zrna, aby vytvořila speciální kávové směsi, které si můžete s radostí vychutnávat každý den. Víc než 120 letá tradice pražení kávy zaručuje, že Ve vašem šálku odhalíte tajemství té nejlahodnější chuti.